Lev Leon je kuželová loutka, vedená spodem - javajka. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený látkou. Uprostřed je kovová, dutá trubička, do které se dá zastrčit dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Kuželové loutky úspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou našich vnoučat. Když zrovna nehrají, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich nebo drobný dárek. Cena je za jeden kus.

pppzgfqibnucef

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Představujeme vám naši skupinu myší. Jedná se o kuželové loutky, které stojí samostatně nebo se dají vodit spodem - javajky. Uspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou mých vnoučat a tak jsem se rozhodla vyrobit je i pro Vás. Jedná se o polystyrenový kužel potažený textilem. Je lehký, ale pevný. Uprostřed je dutá, kovová trubička, do které se může zastrčit dřevěná tyčka, pro snadné vodění loutky. Když je loutkoherec zaneprázdněn ovládáním jiných postaviček, může si s loutku odložit do dřevěného stojánku.  Hračka může sloužit i jako dekorace nebo zápich. Velikost je cca 15 cm, 35 cm se stojánkem a tyčkou. Cena je za kus. Na fotografii vidíte myš bílou domácí a šedou myš polní, je zde i táta Myšák ve žlutém tričku a jeho synáček Myšáček. Ještě máme myšího frajera s červenou puntíkovanou mašlí a malou šedou myšku s růžovými oušky.  

qdxyhgipnlonlc

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Představujeme vám skupinu  kuželových  loutek, které se vodí spodem - javajky. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený textilem. Uprostřed je kovová, dutá tyčinka, do které se dá zastrčit dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Kuželové loutky úspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou našich vnoučat. Když zrovna nehrají, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich. Na fotografii vidíte škodolibou vosu, červeného motýlka a oranžového motýlka s modrými křídly. Cena je za kus.

rkununmjziirej

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Čuníci jsou opravdu tři, ten třetí s modrou mašlí se nechtěl fotografovat, tak snad příště. Jedná se o kuželové loutky, které stojí samostatně nebo se dají vodit spodem - javajky. Uspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou mých vnoučat a tak jsem se rozhodla vyrobit je i pro Vás. Jedná se o polystyrenový kužel potažený textilem. Je lehký, ale pevný. Uprostřed je dutá, kovová trubička, do které se může zastrčit dřevěná tyčka, pro snadné vodění loutky. Když je loutkoherec zaneprázdněn ovládáním jiných postaviček, může si s loutku odložit do dřevěného stojánku.  Hračka může sloužit i jako dekorace nebo zápich. Velikost je cca 15 cm, 35 cm se stojánkem a tyčkou. Cena je za všechny tři čuníky. Jednotlivec stojí 80 Kč.

eftwnjnjbkdhuo

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Oslík je kuželová loutka, vedená spodem - javajka. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený látkou. Uprostřed je kovová, dutá trubička, do které se dá vsunout dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Kuželové loutky úspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou našich vnoučat. Když zrovna nehrají, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich. 

sbgxhcrflnxdyd b

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Hnědý koník  je kuželová loutka, vedená spodem - javajka. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený látkou. Uprostřed je kovová, dutá tyčinka, do které se dá zastrčit dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky, viz doplňková fotografie. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Kuželové loutky úspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou mých čtyř vnoučat. Když zrovna nehrají, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich. 

gwhhqlilncnleo

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Seznamte se s našimi medvědy. Pro velký úspěch jsem je vyrobila i pro vás. Jedná se o kuželové loutky, které mohou stát samostatně nebo se vodí spodem na tyčce - javajky. Kužel je z lehkého, ale pevného polystyrenu, potaženého látkou. Uprostřed je otvor (dutá kovová trubička) pro vsunutí vodící tyčky. Loutka se dá odložit do dřevěného stojánku. Hračka může sloužit i jako drobný dárek, dekorace nebo zápich. Velikost je cca 15 cm, 35 cm i s tyčkou a stojánkem. Cena je za kus. Na fotografii je černý a lední medvěd. 

ikotzbmafgwjff

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Bílý kohoutek je kuželová loutka, vedená spodem - javajka. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený látkou. Uprostřed je kovová, dutá tyčinka, do které se dá vsunout dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Kuželové loutky úspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou našich vnoučat. Když zrovna nehrají, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich nebo drobný dárek. 

kuzoketkpfeuoo

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Psí slečna Asta je kuželová loutka, vedená spodem - javajka. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený látkou. Uprostřed je kovová, dutá tyčinka, do které se dá vsunout dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Když loutky zrovna nehrají divadlo, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich nebo drobný dárek. 

rsphzcqospxtcn

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Punťa, roztomilý pejsek. Jedná se o kuželovou loutku, která stojí samostatně nebo se dá vodit spodem - javajka. Uspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou mých vnoučat a tak jsem se rozhodla vytvořit je i pro vás. Jedná se o polystyrenový kužel potažený textilem. Je lehký, ale pevný. Uprostřed je dutá, kovová trubička, do které se může zastrčit dřevěná tyčka, pro snadné vodění loutky. Když je loutkoherec zaneprázdněn ovládáním jiných postaviček, může si loutku odložit do dřevěného stojánku.  Hračka může sloužit i jako dekorace, drobný dárek nebo zápich. Velikost je cca 15 cm, 35 cm se stojánkem a tyčkou. 

sfwkdfppmsegcf

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Kašpárek - a divadlo může začít.  Kašpárek je kuželová loutka, vedená spodem - javajka. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený látkou. Uprostřed je kovová, dutá tyčinka, do které se dá vsunout dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Když loutky zrovna nehrají divadlo, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich nebo drobný dárek. 

hvlahbflticipn

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Strašidlo Mulisák je kuželová loutka, vedená spodem - javajka. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený látkou. Uprostřed je kovová, dutá trubička, do které se dá zastrčit dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky, viz doplňková fotografie. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Kuželové loutky úspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou našich vnoučat. Když zrovna nehrají, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich nebo drobný dárek. Oči jsou bezpečnostní.

rgofnqqoutynki

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Dva papoušci, kuželové loutky, které stojí samostatně nebo se dají vodit spodem - javajky. Uspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou mých vnoučat a tak jsem se rozhodla vytvořit je i pro vás. Jedná se o polystyrenový kužel potažený textilem. Je lehký, ale pevný. Uprostřed je dutá, kovová trubička, do které se může zastrčit dřevěná tyčka, pro snadné vodění loutky. Když je loutkoherec zaneprázdněn ovládáním jiných postaviček, může si s loutku odložit do dřevěného stojánku.  Hračka může sloužit i jako dekorace, drobný dárek nebo zápich. Velikost je cca 15 cm, 35 cm se stojánkem a tyčkou. Cena je za oba ptáky.

hwdxlwdglmdtpr

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Slečna beruška je kuželová loutka, vedená spodem - javajka. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený látkou. Uprostřed je kovová, dutá trubička, do které se dá vsunout dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Kuželové loutky úspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou našich vnoučat. Když zrovna nehrají, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich. 

tvrntxhkpichon

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)

Lev a myška jsou kuželové loutky, vedené spodem - javajky. Jedná se o lehký, ale pevný kužel s polystyrenu, potažený látkou. Uprostřed je kovová, dutá trubička, do které se dá zastrčit dřevená tyčka, pro pohodlné vodění loutky, viz doplňková fotografie. Součástí loutky je i dřevěný stojánek, takže loutka může samostatně stát, když je loutkoherec zrovna zaneprázdněn ovládáním jiné loutky. Velikost 15 cm, 35 cm s tyčkou a stojánkem. Kuželové loutky úspěšně prošly testem a zatěžkávací zkouškou našich vnoučat. Když zrovna nehrají, zdobí poličku v pokojíčku. Mohou sloužit i jako zápich nebo drobný dárek.  Cena je za obě loutky.

uxdrmdrdxpkqed

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)