Vítám vás na svých stránkách. Jsem bytová architektka, která vám pomůže navrhnout byt a vybrat dodavatele.

Spolupráce se mnou probíhá tak, že vás nejdříve vyslechnu a zjistím, co se vám líbí a co máte rádi, co chcete, v čem se cítíte dobře. Respektuji vaši individualitu, váš životní styl, detailně konzultuji vaše představy a požadavky. Tyto vaše požadavky koordinuji s ohledem na daný prostor a respektuji váš plánovaný rozpočet. Navrhnu vám především funkční, bezpečné a originální řešení interiéru.

Působím zejména v Olomouci a jeho okolí a ve Znojmě a jeho okolí.

Cenu za návrh interiéru stanovuji individuálně na základě rozsahu prací (tj. předpoklad času stráveného na zakázce), který vyplyne z vašich konkrétních potřeb. Pro představu uvádím ceny za návrh interiéru různých místností:

Zádveří: 5.000 – 8.000 Kč

Dětský pokoj: 5.000 – 10.000 Kč

Obývací pokoj (bez kuchyně, jídelny): 5.000 – 12.000 Kč.

Tato cenová rozpětí reflektují, zdali je v návrhu více nábytku na míru, jak je prostor „složitý“ s ohledem na šikminy, asymetrii místnosti apod. a ostatní fakta, která ovlivňují časovou náročnost projektu.

Prvotní konzultaci sloužící k vzájemnému seznámení, vyjasnění rozsahu zakázky a vašich potřeb a přání neúčtuji. Po této schůzce obdržíte písemnou nabídku s detailním rozpisem nabízených služeb, cenou a termíny provedení.

Na základě dohody mohu provádět tzv. „autorský dozor“, který zajistí, aby nový interiér odpovídal schválenému návrhu. Jedná se o dozor nad realizací jednotlivých řemesel, kde se sleduje dodržování návrhu a kvalita výstupu. Vhodně naplánuji jednotlivá řemesla tak, aby na sebe navazovala a aby se dodržovaly technologické postupy. Cena za autorský dozor je 400,-  Kč za hodinu. 

DSC 0561 DSC 0564 DSC 0566
Dětský pokoj pro tři děti, Olomouc

Realizace atypického nábytku: Truhlářství Petr Lexa, Velký Týnec

013458 021351

Obývací pokoj s oddělenou spací části, Olomouc

 

Kontakt:

Mgr. Hana Klímová - interiérový designér/bytový architekt

Dr. Milady Horákové 7

669 00 Olomouc

Telefon: 602 708 479

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem (č.ú.:3200844121/6800)