c062720 5

        

Monografie:

Hana Klímová je dcerou malířky Elišky Molíkové. Narodila se v roce 1982 ve Znojmě. Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V současné době je na rodičovské dovolené a s manželem a dvěma dětmi žije v Olomouci.

V tvorbě ji nejvíce oslovila enkaustika - prastará technika malby horkým voskem, v kombinaci s akrylem. Horký vosk vždy vytváří překvapivé efekty, je kreativní a inspirující. Díky tomu je každý obraz originál a nedá se opakovat. V poslední době se zaměřuje na malování akrylem. Čisté syté barvy nanášené špachtlí na velkou plochu navozují různé nálady a pocity tak, jak je známe z obrazů impresionistů. Velkým vzorem se jí stal impresionista současnosti Leonid Afremov.

Je členkou Sdružení výtvarníků ČR. Její obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách u nás i v zahraničí. Vystavovala v Praze, Liberci a několikrát v Olomouci. 

 

Portfolio:

2017 leden: Výstava v Olomouci

2016 říjen: Výstava v Českých Budějovicích

2016 únor: Výstava Setkání matky s dcerou na plátně, Liberec.

2015 listopad: Výstava, Praha.

2015 červenec – srpen: Výstava Enkaustika, Olomouc.

2015 duben: Výstava - Setkání matky s dcerou na plátně, Olomouc.

2015 březen: Absolvovaný kurz - Malujeme ve stylu Leonida AfremovaKurz malby akrylem ve stylu slavného malíře Leonida Afremova za využítí techniky špachtlování.

2015 únor: Výstava - Setkání matky s dcerou na plátně, Olomouc.

2014 listopad: Výstava - Co se nám líbí, Olomouc.

2014 říjen: Certifikovaný kurz kreslení tužkou za pomoci pravé mozkové hemisféry a Montessori pedagogiky pod vedením Lucie Pavlokové.

2014 srpen: Kurz akrylem a akvarelovou pastelkou.

2013 srpen: Kurz enkaustiky.

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem