Králíček Bobíšek je nejhebčí a nejmazlivější z našich maňásků. Je ušitý nadospělouruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Králíček má krásný bílý kožíšek, který se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek pro příjemné usínání. Velikost 35 cm. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč... 

Králíček s mašlí

 

Cena: 270 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pták Darebák a taky neposlucha, který dělá v každé pohádce jen neplechu. V případě potřeby může v pohádce zaskočit i za vránu nebo jiného ptáka. Maňásek je ušitý na dospělou ruku s měkkého plyše. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 30 cm. Lze prát. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....

Pták Darebák

 

Cena: 277 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Heboučký medvídek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání. Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

Hebký medvídek

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvídek Borýsek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání. Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

Medvídek s dlouhýma nohama

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Klaun Melichar je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace.         Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Maňáska by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.  

Šašek barevný

 Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Vodník Pepa je maňásek s velkým nosem, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Určitě se stane oblíbenou postavičkou mnoha pohádek. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 40 cm. Je vyroben z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě vesvémpokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

vodník

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Krysák Kryštof je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veselý kamarád s kterým určitě zažijete spoustu legrace.  Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, může je vhodně motivovat, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošli zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí.                                                                    

Krysák Kryštof

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Krysák Eda je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veselý kamarád s kterým určitě zažijete spoustu legrace. Má trošku přidrzlý výraz, protože je to nezbeda, zlobivec a světoběžník. Chvilku neposedí a tak se ho nepodařilo ani rovně vyfotit. Doma tropí jen samou neplechu a rádi bychom se ho zbavili. Snad najde teplý pelíšek u hodných lidí. Ovládání je klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, může je vhodně motivovat, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošli zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.                              

Krysák

Cena: 277Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Lišák Evžen je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 35 cm. Je to veselý kamarád s kterým určitě zažijete spoustu legrace. Je to vychytralý a mlsný lišák. Na focení si opatřil černoho motýlka, protože se rád parádí. Doma tropí jen samou neplechu a rádi bychom se ho zbavili. Snad najde teplý pelíšek u hodných lidí, kteří ho budou mít rádi. Ovládání je klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, může je vhodně motivovat, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošli zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.       

Lišák Evžen                            

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pupík a Bříško dva nerozluční medvědí bráškové. Společně tropí samou neplechu a taky se společně fotili. Jsou stejně velcí i když to tak nevypadá. Mají velikost 40 cm a vejdou se na ruku dospělého člověka. Medvídci se dají vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k příjemnému usínání, je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nechat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu - většinou se vejde do kapsy nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je to dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.

DSC 0417 medvědi

cena: 277 Kč 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kašpárek - základní postava každého maňáskového divadélka.  Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu.. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. 

DSC 0431 zmenšený

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kašpárek - základní postava každého maňáskového divadélka.  Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu.. 

Kašpárek

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Trpaslík Kejchal je plyšový maňásek s velkým nosem, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Určitě se stane oblíbenou postavičkou mnoha pohádek. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 35 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání.... Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Očka jsou bezpečnostní.

wecmcgvwpwvkyq b

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Dědeček Josef, důležitá postava mnoha pohádek. Pohádka o Koblížkovi, o veliké řepě, o Budulínkovi....Dědeček zkrátka nesmí chybět. Maňásek je ušitý s příjemného měkkého materiálu, na dospělou ruku, velikost 35 cm. Dá se prát, ale pozor na brýle.

efoogzrssqzgno

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Žabička Kuňka je maňásek z měkoučkého froté, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Je to parádnice v slušivé sukničce, která se určitě stane oblíbenou součástí mnoha pohádek. Má kamarádku kačenku Pepinu a vodníka, který už má svého majitele. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání.... Lze prát. Velikost je asi 30 cm.

 

qtuewkocrpuymr

 

Cena: prodáno 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pes Raťafák je plyšový maňásek, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. I zlý pes je někdy v divadelní hře potřeba. Kdo by sežral dort pejskovi a kočičce? I když je pes hrůzostrašný, zároveň je heboučký a příjemný na mazlení. Dá se vyprat na 30 stupňů.  Velikost 35 cm.

uaggxraqydbzco

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pes Raťafák je plyšový maňásek, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. I zlý pes je někdy v divadelní hře potřeba. Kdo by sežral dort pejskovi a kočičce? I když je pes hrůzostrašný, zároveň je heboučký a příjemný na mazlení. Dá se vyprat na 30 stupňů.  Velikost 35 cm.

Zlý pes

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Straka Zlodějka, darebačka a nezbednice, která dělá v každé pohádce jen neplechu. V případě potřeby může v pohádce zaskočit i za vránu nebo jiného ptáka. Maňásek je ušitý na dospělou ruku s měkkého fleece  a froté. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 30 cm. Lze prát.

wxhanbnfqdbojt

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Drak Pětihlav je maňásek ušitý na celou ruku dospělého člověka, na každý prst jedna hlava. Může pohodlně uchopit různé rekvizity a princezny. V boji s princem má drak neomezené možnosti a takový boj bude jistš probíhat velice dramaticky. Nepostradatelná postava mnoha pohádek. Drak působí hrůzostrašně, ale je ušitý s láskou z měkkého fleece. Dá se prát, velikost 40 cm. Autorská hračka dle vlastního nápadu i návrhu s velkým podílem ruční práce.

ydwppdwlwfqiff

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Roztomilá panenka v kloboučku. Může to být zahradnice, maminka nebo třeba Mařenka od Jeníčka. Je velká 35 cm. Autorská hračka dle vlastního návrhu s velkým podílem ruční práce. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

rcaaxtcctdruor

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Roztomilá panenka v kloboučku. Může to být zahradnice, maminka nebo třeba Mařenka od Jeníčka. Je velká 40 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, vhodně je motivuje,  rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč..Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nechávat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu -  většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je to dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.

Panenka Rozárka 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Modrý plyšový medvídek, roztomilý a měkoučký. Má milý výraz a roztomilá růžová ouška i tlapičky. Je to maňásek, tedy hračka, které může oživnout, mluvit, hladit a mazlit se. Tak krásně se s ním usíná, když je uvnitř maminčina ruka. Velikost 35 cm. Dá se vyprat.

foomcsccaxemhi

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Myšáček plyšáček je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 35 cm. Je to veselý kamarád s kterým určitě zažijete spoustu legrace. Má roztomilý výraz a pořádně velké uši. Je to velký parádník a svůj sametový kožíšek ozdobil modrým motýlkem. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, může je vhodně motivovat, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošli zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.        

Myšáček plyšáček

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kačenka Pepina je maňásek z měkkého froté ušitý na ruku dospělého člověka. Má kamarádku žabku Kuňku a taky kuře Krákoře. Mohou spolu vystupovat v různých pohádkách. Třeba "Boudo budko, kdo v tobě přebývá?" Když zrovna nebude mít kačenka vystoupení, tak si může hovět v dětské postýlce, jako usínáček na mazlení. Velikost 35 cm. Dá se vyprat.  

ozttlynoqneqky

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvědí slečna Míša s modrou mašlí za uchem, je ušita s měkkého froté. Maňásek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Modrá košilka se dá sundat. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání.

dlhtvmlnsxfyjp

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Sluníčko, je ušito s měkké bavlny. Maňásek má velikost 40 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Dá se vyprat. Se sluníčkem bude pro vás den hned veselejší. Pohádka "Tři zlaté vlasy děda Vševěda" se bez sluníčka neobejde a jistě by se našly i některé další pohádky se sluncem. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání.

ugdgeejeybbsif

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kuřátko Napipi je maňásek ušitý z měkoučkého froté, na dospělou ruku. Může vašim dětem číst pohádku "Kuřátko a obilí" a taky se může zúčastnit dobrodružných výprav do lesa se svými kamarády. Jenom pozor na vlka... Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Velikost 35 cm.

oelefqjujkynvq

Cena: 277Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kačer Pepík je maňásek z měkkého froté ušitý na ruku dospělého člověka. Má kamarádku kačenku Pepinu. Mohou spolu vystupovat v různých pohádkách. Třeba "Boudo budko, kdo v tobě přebývá?" Když zrovna nebude mít kačer vystoupení, tak si může hovět v dětské postýlce, jako usínáček na mazlení. Velikost 35 cm. Dá se vyprat.  

xravxxryayusvb

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kačka Blátotlačka je maňásek z měkkého froté ušitý na ruku dospělého člověka. Má kamaráda kačera Pepíka a kuře Napipi. Mohou spolu vystupovat v různých pohádkách. Když zrovna nebude mít kačenka vystoupení, tak si může hovět v dětské postýlce, jako usínáček na mazlení. Velikost 35 cm. Dá se vyprat.  

ozojnssmigvrmy

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvědí slečna Matylda v kostkované vlněné sukýnce a s červenou mašlí za uchem, je ušita s měkkého plyše. Maňásek má velikost 40 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání.

jjatwddivrnrrd

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvědí slečna Máša v kostkované vlněné sukýnce, je ušita s měkkého plyše. Maňásek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání.

Okatý medvídek

 Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Tři čuníci, jsou ušiti s měkkého froté. Každý jednotlivý maňásek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Dá se vyprat. Pohádka  "O třech prasátkách" se bez prasátek neobejde a jistě by se našly i některé další pohádky třeba "Boudo budko" nebo písnička "Když jsem já sloužil".  Hračka se dá použít i jako hajánek k usínání. Cena je za kus. Prasátko uprostřed už našlo svého majitele a proto není k mání.

klyvbvgdhpansf

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Ovčí babička maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovečka  má krásný bílý kožíšek a na krku zvoneček. Ovčí babička může číst dětem pohádky a když zazvoní zvonec, pohádky je konec. Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Hračka může sloužit i jako hajánek pro milé usínání. Velikost 40 cm. Dá se vyprat. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

djnikxsxxcbypa

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kocourek Modroočko je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. Může sloužit i jako hajánek při usínání. Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček. Očka jsou bezpečnostní, dá se vyprat.

nbovqwhoyihuyx

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Čert Mulisák, důležitá postava mnoha pohádek, třeba: " Čert a Káča, Čertův mlýn, Jak švec napálil čerta a další". Zkrátka čert  nesmí v žádném domácím divadélku chybět. Maňásek je ušitý s příjemného měkkého materiálu, na dospělou ruku, velikost 40 cm. Dá se prát.

cggrprgwytyqro

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kůň. Nejkrásnější zvíře, zvíře pro rytíře, jmenuje se kůň. Maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty.  Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Hračka může sloužit i jako hajánek pro milé usínání. Velikost 40 cm. Dá se vyprat. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

xkliynfimpwovq

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Králík v rouše beránčím je maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Králíček má krásný bílý kožíšek s kapucí. Když schová své dlouhé uši pod kapuci, promění se rázem v beránka s poťouchlým výrazem.  Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Hračka může sloužit i jako hajánek pro milé usínání. Velikost 35 cm. Dá se vyprat. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

králík 2

  Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Čert Lucius, důležitá postava mnoha pohádek, třeba: " Čert a Káča, Čertův mlýn, Jak švec napálil čerta a další". Zkrátka čert  nesmí v žádném domácím divadélku chybět. Maňásek je ušitý s příjemného měkkého materiálu, na dospělou ruku, velikost 40 cm. Dá se prát.

mosrhycjctklit

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Trpaslík Brumla je plyšový maňásek s velkým nosem, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Určitě se stane oblíbenou postavičkou mnoha pohádek. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 35 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání.... Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Očka jsou bezpečnostní.

pqpgvqkcbnposf

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pejsek Škubánek je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. S bílou kočičkou Micinkou můžou hrát Čapkovy pohádky "O pejskovi a kočičce". Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí.  Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.

nhizawyxjetefa

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Drak Jednohlav je maňásek ušitý na ruku dospělého člověka. Může pohodlně uchopit různé rekvizity a princezny. V boji s princem má drak neomezené možnosti a takový boj bude jistš probíhat velice dramaticky. Nepostradatelná postava mnoha pohádek. Drak působí hrůzostrašně, ale je ušitý s láskou z měkkého plyše. Dá se prát, velikost 40 cm.

tololqyavspqfa

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Drak  je maňásek ušitý na ruku dospělého člověka. Může pohodlně uchopit různé rekvizity a princezny. V boji s princem má drak neomezené možnosti a takový boj bude jistš probíhat velice dramaticky. Nepostradatelná postava mnoha pohádek.  Tento drak je hračka s příběhem. Po té, co ho naše děti vyřadily jako nepotřebného plyšáka, jsem ho vzala do ruky já, vyprala, vykuchala a přetvořila na maňáska. Je vypodšívkovaný a příjemný na ruku.  Dá se prát, velikost 35 cm.

ueosfshihitufi

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Roztomilá panenka v červená pláštěnce. Maňásek ušitý na ruku dospělého člověka. Je velká 35 cm. Košíček je pouze dekorace, obsahuje  drobné a nebezpečné předmětů, které by mohlo malé dítě spolknout. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

xsjookrnozjoqz

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem