Běžela ovečka vzhůru do kopečka a za ní beránek žalovat na zámek. Beránek maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Beránek  má krásný huňátý kožíšek a na krku modrou rolničku.  Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Hračka může sloužit i jako hajánek pro milé usínání. Velikost 40 cm bez rohů. Dá se vyprat v ruce na 30 oC. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

hvdknqhymnnsok b

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Běžela ovečka vzhůru do kopečka a za ní beránek žalovat na zámek. Ovečka maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovečka  má krásný bílý kožíšek a na krku šáteček.  Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Hračka může sloužit i jako hajánek pro milé usínání. Velikost 40 cm. Dá se vyprat. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

ouusimcvdvjfks b

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Král je plyšový maňásek ušitý pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Je to nepostradatelná postava mnoha pohádek.  Velikost 40 cm. Je vyroben z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Maňáska by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

král

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Čert Mates, důležitá postava mnoha pohádek, třeba: "Čert a Káča, Čertův mlýn, Jak švec napálil čerta a další". Zkrátka čert  nesmí v žádném domácím divadélku chybět. Maňásek je ušitý s příjemného měkkého materiálu, na dospělou ruku, velikost 40 cm. Dá se prát.

xxoegbfnftcljp b

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Trpaslík Kejchal je plyšový maňásek s velkým nosem, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Určitě se stane oblíbenou postavičkou mnoha pohádek. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 35 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání.... Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Očka jsou bezpečnostní.

wecmcgvwpwvkyq b

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Trpaslík Brumla je plyšový maňásek s velkým nosem, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Určitě se stane oblíbenou postavičkou mnoha pohádek. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 35 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání.... Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Očka jsou bezpečnostní.

pqpgvqkcbnposf

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Vodník Pepa je maňásek s velkým nosem, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Určitě se stane oblíbenou postavičkou mnoha pohádek. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 40 cm. Je vyroben z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě vesvémpokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

vodník

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kočička Micinka je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Veseá kamarádka, s kterou určite zažijete spoustu legrace. Může sloužit i jako hajánek při usínání. Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček. Očka jsou bezpečnostní, dá se vyprat.

kočička

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Vlk je plyšový maňásek, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Vlk je v každém domácím divadélku potřeba. Kdo by sežral Karkulku i s babičkou dortem? A taky v pohádce o třech prasátkách je vlk nepostradatelný. Také koza se svými kůzlátky měla s vlkem potíže.  I když je vlk hrůzostrašný, zároveň je heboučký a příjemný na mazlení. Dá se vyprat na 30 stupňů.  Velikost 40 cm.Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí.  

mkiljqrqatxxat b

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Roztomilá panenka v červená pláštěnce. Maňásek ušitý na ruku dospělého člověka. Je velká 35 cm. Košíček je pouze dekorace, obsahuje  drobné a nebezpečné předmětů, které by mohlo malé dítě spolknout. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

xsjookrnozjoqz

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Roztomilá panenka v červeném čepečku. Maňásek ušitý na ruku dospělého člověka. Je velká 35 cm. Očka jsou namalovaná. Maňásekje hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...Maňáska by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.  

Červená Karkulka

 

 Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Roztomilá panenka v kloboučku. Může to být zahradnice, maminka nebo třeba Mařenka od Jeníčka. Je velká 35 cm. Autorská hračka dle vlastního návrhu s velkým podílem ruční práce. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

rcaaxtcctdruor

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Copatá panenka v šátečku. Může to být selka, zahradnice, maminka Kalupinka nebo třeba Mařenka od Jeníčka. Je velká 35 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...Maňáska by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu.  

Panenka

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Roztomilá panenka v červené sukýnce. Může to být zahradnice, maminka nebo třeba Mařenka od Jeníčka. Je velká 40 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč... 

Alenka

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Roztomilá panenka v kloboučku. Může to být zahradnice, maminka nebo třeba Mařenka od Jeníčka. Je velká 35 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...Maňáska by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

Panenka Jájinka

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Dědeček Josef, důležitá postava mnoha pohádek. Pohádka o Koblížkovi, o veliké řepě, o Budulínkovi....Dědeček zkrátka nesmí chybět. Maňásek je ušitý s příjemného měkkého materiálu, na dospělou ruku, velikost 35 cm. Dá se prát, ale pozor na brýle.

efoogzrssqzgno

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Drak  je maňásek ušitý na ruku dospělého člověka. Může pohodlně uchopit různé rekvizity a princezny. V boji s princem má drak neomezené možnosti a takový boj bude jistš probíhat velice dramaticky. Nepostradatelná postava mnoha pohádek.  Tento drak je hračka s příběhem. Po té, co ho naše děti vyřadily jako nepotřebného plyšáka, jsem ho vzala do ruky já, vyprala, vykuchala a přetvořila na maňáska. Je vypodšívkovaný a příjemný na ruku.  Dá se prát, velikost 35 cm.

ueosfshihitufi

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Drak Pětihlav je maňásek ušitý na celou ruku dospělého člověka, na každý prst jedna hlava. Může pohodlně uchopit různé rekvizity a princezny. V boji s princem má drak neomezené možnosti a takový boj bude jistš probíhat velice dramaticky. Nepostradatelná postava mnoha pohádek. Drak působí hrůzostrašně, ale je ušitý s láskou z měkkého fleece. Dá se prát, velikost 40 cm. Autorská hračka dle vlastního nápadu i návrhu s velkým podílem ruční práce.

ydwppdwlwfqiff

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Slon Simeon, plyšový, roztomilý a měkoučký. Má milý výraz. Je to maňásek, tedy hračka, které může oživnout, mluvit, hladit a mazlit se. Tak krásně se s ním usíná, když je uvnitř maminčina ruka. Velikost 40 cm. Dá se vyprat. Očka jsou bezpečnostní.

Slon Simeon

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Lev je plyšový maňásek, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Určitě se stane oblíbenou součástí mnoha pohádek. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání...Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let.

lev

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvídek v pyžamku je maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Velikost 40 cm. Dá se vyprat. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání.

Mevídek v pyžamku

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Zimní medvídek v teplé šále a čepici,  je ušitý s měkkého plyše. Maňásek má velikost 40 cm a vejde se na ruku dospělého člověka.  Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání. 

Zimní medvídek

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvídek v pyžamku je maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Velikost 40 cm. Dá se vyprat. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. 

medvěd vpyžamu

Cena: 277 Kč

 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pupík a Bříško dva nerozluční medvědí bráškové. Společně tropí samou neplechu a taky se společně fotili. Jsou stejně velcí i když to tak nevypadá. Mají velikost 40 cm a vejdou se na ruku dospělého člověka. Medvídci se dají vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k příjemnému usínání, je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nechat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu - většinou se vejde do kapsy nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je to dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.

DSC 0417 medvědi

 

cena: 277 Kč 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Ospalý medvídek  má velikost 40 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání. Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu.

spící medvídek

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvídek, roztomilý a měkoučký, ušitý z froté. Má milý výraz.  Je to maňásek, tedy hračka, které může oživnout, mluvit, hladit a mazlit se. Tak krásně se s ním usíná, když je uvnitř maminčina ruka.Velikost 35 cm. Dá se vyprat.

Medvídek

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Méďa, roztomilý a měkoučký. Má milý výraz.  Je to maňásek, tedy hračka, které může oživnout, mluvit, hladit a mazlit se. Tak krásně se s ním usíná, když je uvnitř maminčina ruka.Velikost 35 cm. Dá se vyprat.

plwrdzhfreelze b

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kůň. Nejkrásnější zvíře, zvíře pro rytíře, jmenuje se kůň. Maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty.  Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Hračka může sloužit i jako hajánek pro milé usínání. Velikost 40 cm. Dá se vyprat. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

cxpkipyfyydklt b

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Strakatá kravička Malina je plyšový maňásek ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let. Může posloužit i jako hajánek k usínání...Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

Kravička Malina

 

 Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Prasátko Růženka je plyšový maňásek ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let. 

prasátko balerina

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Tři čuníci, jsou ušiti s měkkého froté. Každý jednotlivý maňásek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Dá se vyprat. Pohádka  "O třech prasátkách" se bez prasátek neobejde a jistě by se našly i některé další pohádky třeba "Boudo budko" nebo písnička "Když jsem já sloužil".  Hračka se dá použít i jako hajánek k usínání. Cena je za kus. Prasátko uprostřed už našlo svého majitele a proto není k mání.

 

klyvbvgdhpansf

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Myšák Miloš je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 35 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. Má trošku přidrzlý výraz, protože je to nezbeda a zlobivec. Doma tropí jen samou neplechu a rádi bychom se ho zbavili. Snad najde teplý pelíšek u hodných lidí. Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí.  Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.

Myšák Miloš

 

 Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Králíček Bobíšek je nejhebčí a nejmazlivější z našich maňásků. Je ušitý nadospělouruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Králíček má krásný bílý kožíšek, který se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek pro příjemné usínání. Velikost 35 cm. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč... 

Králíček s mašlí

 

 Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Králičí slečna Pomněnka maňásek v krásných modrých šatičkách a kloboučku. Je ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Králíček  se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek pro příjemné usínání. Velikost 35 cm. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč..

pomněnka

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Šel zajíček brázdou, měl kapsičku prázdou.  Zajíček Ušáček je nejhebčí a nejmazlivější z našich maňásků. Je ušitý nadospělouruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Králíček má krásný kožíšek, který se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek pro příjemné usínání. Velikost 35 cm. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč... 

yiopxvltssbgtg b

 

 Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kačka Blátotlačka je maňásek z měkkého froté ušitý na ruku dospělého člověka. Má kamaráda kačera Pepíka a kuře Napipi. Mohou spolu vystupovat v různých pohádkách. Když zrovna nebude mít kačenka vystoupení, tak si může hovět v dětské postýlce, jako usínáček na mazlení. Velikost 35 cm. Dá se vyprat.  

ozojnssmigvrmy

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pták Darebák a taky neposlucha, který dělá v každé pohádce jen neplechu. V případě potřeby může v pohádce zaskočit i za vránu nebo jiného ptáka. Maňásek je ušitý na dospělou ruku s měkkého plyše. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 30 cm. Lze prát. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....

qwjusyjzzpxnlu b

 

Cena: 277 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kuřátko Napipi je maňásek ušitý z měkoučkého froté, na dospělou ruku. Může vašim dětem číst pohádku "Kuřátko a obilí" a taky se může zúčastnit dobrodružných výprav do lesa se svými kamarády. Jenom pozor na vlka... Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Velikost 35 cm.

oelefqjujkynvq

 

Cena: 277Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kuře Krákoře je maňásek ušitý z měkoučkého froté, na dospělou ruku. Může vašim dětem číst pohádku "Kuřátko a obilí" a taky se může zúčastnit dobrodružných výprav do lesa se svými kamarády. Jenom pozor na vlka...Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát na 30 stupňů. Velikost 35 cm.

kuře

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kačer Pepík je maňásek z měkkého froté ušitý na ruku dospělého člověka. Má kamarádku kačenku Pepinu. Mohou spolu vystupovat v různých pohádkách. Třeba "Boudo budko, kdo v tobě přebývá?" Když zrovna nebude mít kačer vystoupení, tak si může hovět v dětské postýlce, jako usínáček na mazlení. Velikost 35 cm. Dá se vyprat.  

xravxxryayusvb

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kačenka Pepina je maňásek z měkkého froté ušitý na ruku dospělého člověka. Má kamarádku žabku Kuňku a taky kuře Krákoře. Mohou spolu vystupovat v různých pohádkách. Třeba "Boudo budko, kdo v tobě přebývá?" Když zrovna nebude mít kačenka vystoupení, tak si může hovět v dětské postýlce, jako usínáček na mazlení. Velikost 35 cm. Dá se vyprat.  

ozttlynoqneqky

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Tučňák je plyšový maňásek, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Určitě se stane oblíbenou součástí mnoha pohádek. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let.

Tučňák

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Beruška je maňásek ušitý na ruku dospělého člověka. Ovládání je velice snadné a maňásek má téměř neomezené možnosti v uchopování rekvizit. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí.  Očka jsou bezpečnostní. Maňásek se dá vyprat.

beruška

 

 Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pejsek Punťaje maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. Může sloužit i jako hajánek při usínání.  Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček.Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí.  Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.

kcmbflchhrfpsv b 

 

Cena: 277 Kč

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pes Raťafák je plyšový maňásek, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. I zlý pes je někdy v divadelní hře potřeba. Kdo by sežral dort pejskovi a kočičce? I když je pes hrůzostrašný, zároveň je heboučký a příjemný na mazlení. Dá se vyprat na 30 stupňů.  Velikost 35 cm.

Zlý pes

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pejsek Škubánekje maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. S bílou kočičkou Micinkou můžou hrát Čapkovy pohádky "O pejskovi a kočičce". Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček.Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.o tohot řádku vložte popis produktu, tento řádek by neměl být entrován. Může být libovolně dlouhý.

Pejsek Škubánek

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pejsek Škubánek je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. S bílou kočičkou Micinkou můžou hrát Čapkovy pohádky "O pejskovi a kočičce". Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí.  Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.

nhizawyxjetefa

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Pejsek Punťaje maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. Může sloužit i jako hajánek při usínání.  Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček.Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí.  Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.

Pejsek Punťa 

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Vlk je plyšový maňásek, ušitý na dospělou ruku pro společně strávenéchvílerodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Vlk je potřeba v mnoha pohádkách. Kdo by sežral Karkulku i s babičkou? Taky koza Líza měla potíže s vlkem a o třech prasátkách ani nemluvě. I když je vlk hrůzostrašný, zároveň je heboučký a příjemný na mazlení. Dá se vyprat na 30 stupňů.  Velikost 40 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. 

Vlk

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Sluníčko, je ušito s měkké bavlny. Maňásek má velikost 40 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Dá se vyprat. Se sluníčkem bude pro vás den hned veselejší. Pohádka "Tři zlaté vlasy děda Vševěda" se bez sluníčka neobejde a jistě by se našly i některé další pohádky se sluncem. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání.

ugdgeejeybbsif

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Klaun Melichar je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace.         Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Maňáska by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.  

Šašek barevný

 

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Klaun Ferdinand je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Maňáska by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.  

klaun

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Šašek je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Maňáska by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.  

Klaun

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Klaun Ferdinand je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošly zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Maňáska by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.  

omhefkqejwjduz b

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kašpárek - základní postava každého maňáskového divadélka.  Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu.. 

Kašpárek

 

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kašpárek - základní postava každého maňáskového divadélka.  Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu.. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. 

DSC 0431 zmenšený

 

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Roztomilá panenka v kloboučku. Může to být zahradnice, maminka nebo třeba Mařenka od Jeníčka. Je velká 40 cm. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, vhodně je motivuje,  rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč..Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nechávat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu -  většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je to dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.

Panenka Rozárka 

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Straka Zlodějka, darebačka a nezbednice, která dělá v každé pohádce jen neplechu. V případě potřeby může v pohádce zaskočit i za vránu nebo jiného ptáka. Maňásek je ušitý na dospělou ruku s měkkého fleece  a froté. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Velikost 30 cm. Lze prát.

wxhanbnfqdbojt

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Žabička Kuňka je maňásek z měkoučkého froté, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Je to parádnice v slušivé sukničce, která se určitě stane oblíbenou součástí mnoha pohádek. Má kamarádku kačenku Pepinu a vodníka, který už má svého majitele. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání.... Lze prát. Velikost je asi 30 cm.

 

qtuewkocrpuymr

 

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Drak Jednohlav je maňásek ušitý na ruku dospělého člověka. Může pohodlně uchopit různé rekvizity a princezny. V boji s princem má drak neomezené možnosti a takový boj bude jistš probíhat velice dramaticky. Nepostradatelná postava mnoha pohádek. Drak působí hrůzostrašně, ale je ušitý s láskou z měkkého plyše. Dá se prát, velikost 40 cm.

tololqyavspqfa

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Čert Solfernus, důležitá postava mnoha pohádek, třeba: " Čert a Káča, Čertův mlýn, Jak švec napálil čerta a další". Zkrátka čert  nesmí v žádném domácím divadélku chybět. Maňásek je ušitý s příjemného měkkého materiálu, na dospělou ruku, velikost 40 cm. Dá se prát.

Čert

 

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Čert Mulisák, důležitá postava mnoha pohádek, třeba: " Čert a Káča, Čertův mlýn, Jak švec napálil čerta a další". Zkrátka čert  nesmí v žádném domácím divadélku chybět. Maňásek je ušitý s příjemného měkkého materiálu, na dospělou ruku, velikost 40 cm. Dá se prát.

cggrprgwytyqro

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Oslík Otík je maňásek ušitý s měkkého froté, na ruku dospělého čkověka. Velikost 35 cm. Dá se prát. Očka jsou vyšitá. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.  

oslík

 

Cena:  prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Strakatá kravička Malina je plyšový maňásek ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let. Může posloužit i jako hajánek k usínání...Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

Kravička

 

 Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Ovčí babička maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovečka  má krásný bílý kožíšek a na krku zvoneček. Ovčí babička může číst dětem pohádky a když zazvoní zvonec, pohádky je konec. Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Hračka může sloužit i jako hajánek pro milé usínání. Velikost 40 cm. Dá se vyprat. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

djnikxsxxcbypa

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Králík v rouše beránčím je maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Králíček má krásný bílý kožíšek s kapucí. Když schová své dlouhé uši pod kapuci, promění se rázem v beránka s poťouchlým výrazem.  Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Hračka může sloužit i jako hajánek pro milé usínání. Velikost 35 cm. Dá se vyprat. Očka jsou bezpečnostní. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu, řeč...

králík 2

  

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Prasátko je ušito s měkkého froté. Má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Dá se vyprat. Pohádka  "O třech prasátkách" se bez prasátka neobejde a jistě by se našly i některé další pohádky třeba "Boudo budko" nebo písnička "Když jsem já sloužil".  Hračka se dá použít i jako hajánek k usínání. 

prasátko

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvědí slečna Matylda v kostkované vlněné sukýnce a s červenou mašlí za uchem, je ušita s měkkého plyše. Maňásek má velikost 40 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání.

jjatwddivrnrrd

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvědí slečna Míša s modrou mašlí za uchem, je ušita s měkkého froté. Maňásek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Modrá košilka se dá sundat. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání.

dlhtvmlnsxfyjp

 

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvědí slečna Máša v kostkované vlněné sukýnce, je ušita s měkkého plyše. Maňásek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání.

Okatý medvídek

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvedice Máša je maňásek ušitý na dospělou ruku, pro chvíle strávené při společné hře rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je pohodlné na tři prsty, jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Velikost 35 cm. Dá se vyprat.Maňásek je hračka živá, formou hry působí na děti pozitivně, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání.

Medvědice Máša II

 

Cena: prodáno 

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvídek Brumla je plyšový maňásek ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let.

méďa

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvídek Borýsek má velikost 40 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání. Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

Medvídek Borýsek

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Heboučký medvídek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání. Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

Hebký medvídek

 

 Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Medvídek Borýsek má velikost 35 cm a vejde se na ruku dospělého člověka. Medvídek se dá vyprat. Hračka může sloužit i jako hajánek k usínání. Maňásek je hračka, kterou by mělo mít každé dítě ve svém pokojíčku. Pro děti je napínavé a tajuplné nachat si vyprávět příběhy od těchto pohádkových postaviček. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Maňásek má další výhodu  - většinou se vejde do kapsy, nebo do malého baťůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je do dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno. Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. 

Medvídek s dlouhýma nohama

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Modrý plyšový medvídek, roztomilý a měkoučký. Má milý výraz a roztomilá růžová ouška i tlapičky. Je to maňásek, tedy hračka, které může oživnout, mluvit, hladit a mazlit se. Tak krásně se s ním usíná, když je uvnitř maminčina ruka. Velikost 35 cm. Dá se vyprat.

foomcsccaxemhi

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Myška Maruška je plyšový maňásek ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku.Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let. 

myš

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Krysák Kryštof je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veselý kamarád s kterým určitě zažijete spoustu legrace.  Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, může je vhodně motivovat, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošli zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí.                                                                    

Krysák Kryštof

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Krysák Eda je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Je to veselý kamarád s kterým určitě zažijete spoustu legrace. Má trošku přidrzlý výraz, protože je to nezbeda, zlobivec a světoběžník. Chvilku neposedí a tak se ho nepodařilo ani rovně vyfotit. Doma tropí jen samou neplechu a rádi bychom se ho zbavili. Snad najde teplý pelíšek u hodných lidí. Ovládání je klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, může je vhodně motivovat, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošli zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.                              

Krysák

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Myšáček plyšáček je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 35 cm. Je to veselý kamarád s kterým určitě zažijete spoustu legrace. Má roztomilý výraz a pořádně velké uši. Je to velký parádník a svůj sametový kožíšek ozdobil modrým motýlkem. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, může je vhodně motivovat, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošli zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.        

Myšáček plyšáček

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

 Kočička Micinka je maňásek na ruku. Velikost cca 35 cm. Velká parádnice v hebounkém bílém kožíšku, s růžovou mašlí pod krčkem. Veseá kamarádka, s kterou určite zažijete spoustu legrace. Může sloužit i jako hajánek při usínání. Má kamaráda rezavého kocourka Matýska, který už ale našel domov u hodných lidí. Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček.Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.

Kocour a Kočka

 

 Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Kocourek Modroočko je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 40 cm. Veseý kamarád, s kterým určite zažijete spoustu legrace. Může sloužit i jako hajánek při usínání. Ovládání klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky, dva do tlapiček. Očka jsou bezpečnostní, dá se vyprat.

nbovqwhoyihuyx

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Lišák Evžen je maňásek ušitý na dospělou ruku. Velikost cca 35 cm. Je to veselý kamarád s kterým určitě zažijete spoustu legrace. Je to vychytralý a mlsný lišák. Na focení si opatřil černoho motýlka, protože se rád parádí. Doma tropí jen samou neplechu a rádi bychom se ho zbavili. Snad najde teplý pelíšek u hodných lidí, kteří ho budou mít rádi. Ovládání je klasické, na tři prsty - jeden do hlavičky a dva do tlapiček. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, může je vhodně motivovat, rozvíjí jejich fantazii, tvořivost, kreativitu...poslouží také k mazlení při usínání. Maňásci prošli zatěžkávací zkouškou našich čtyř vnoučat a protože si je velmi oblíbily, rozhodla jsem se je vytvořit i pro radost dalších dětí. Očka jsou bezpečnostní, hračka se dá vyprat.       

Lišák Evžen                            

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Opička Oldřiška je plyšový maňásek ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je velice jednoduché i pro dítě. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého froté. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let.

opička

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Opička Žofka je plyšový maňásek ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let.

Opička Žofka

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Lev Leon je plyšový maňásek, ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Určitě se stane oblíbenou součástí mnoha pohádek. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let.

Lev

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Tygřík Borýsek, plyšový, roztomilý a měkoučký. Má milý výraz. Je to maňásek, tedy hračka, které může oživnout, mluvit, hladit a mazlit se. Tak krásně se s ním usíná, když je uvnitř maminčina ruka. Velikost 35 cm. Dá se vyprat. Očka jsou bezpečnostní.

Tygřík

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Tygřík Tadeáš je plyšový maňásek ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek hýbe nejen tlapkami a hlavou, ale otvírá i pusu. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Je vhodná pro děti od tří let.

Tygr 1

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem

Žirafa Žofie je plyšový maňásek ušitý na dospělou ruku pro společně strávené chvíle rodičů a prarodičů se svými dětmi a vnoučaty. Ovládání je velice pohodlné na celou ruku. Maňásek hýbe nejen tlapkami a hlavou, ale otvírá i pusu. Maňásek je hračka živá, formou hry působí na dítě pozitivně, rozvíjí jeho tvořivost a fantazii, poslouží také k mazlení při usínání....Je vyrobena z velmi příjemného a měkkého materiálu. Lze prát ručně na 30 stupňů. Je vhodná pro děti od tří let.

žirafa

 

Cena: prodáno

 

Objednávka

Dobírkou
Bankovním převodem